ÖVRIGT / Diverse / Byst 5544792
nr 554 4792
Byst
gips, omkring sekelskifte 1900, Morisk kvinna, höjd: 50
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
800 kr
måndag 24 november 2008
kl 17:09:34
300 kr
250 kr
400 kr
350 kr
750 kr